foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

logo wirtualne biuro w krakowieMówi się, że biznes jest dla ludzi. Jednakże jego zawiłe przepisy i liczne trudności sprawiają, że odechciewa nam się zakładać własną działalność gospodarczą. Masz pomysł na firmę? My pomożemy Ci go urzeczywistnić. Abix Consultant zajmuje się zarówno pełnym doradztwem jak i wszelkimi czynnościami, niezbędnymi do zarejestrowania firmy.

Nasi specjaliści, z niewielką pomocą, stworzą dla Państwa pierwszy bądź kolejny już biznes. Wybierzemy dla Państwa odpowiednią formę prawną działalności. Sporządzimy niezbędne umowy, doradzimy przy wyborze wspólników, określaniu wkładu i kapitału etc. Wypełnimy niezbędną dokumentacje, w tym zgłoszenie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Zajmiemy się rejestracją Państwa przyszłej firmy w Urzędzie Statystycznym w celu otrzymania numeru REGON, w Urzędzie Skarbowym, w celu otrzymania numeru NIP, a także w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z inspekcją pracy oraz sanepidem.

W pełni dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego też wszystkie dokumenty związane z założeniem nowej działalności, wypełnione będą dokładnie i rzetelnie. Gwarantujemy, że cały proces rejestracji odbędzie się szybko i bezproblemowo. Działamy kompleksowo, dlatego też zajmujemy się każdym aspektem związanym z rejestracją firmy. Wiemy, iż nie każdy ma siłę i czas poświęcać długie godziny na załatwianie licznych formalności. My zajmiemy się dla Państwa wszystkim od ręki. Wystarczy parę dni, by cieszyć się własną firmą. Dodatkowo Abix Consultant oferuje usługi w postaci wirtualnego biura, adresu siedziby firmy, prowadzenia księgowości i porad prawnych.

Możemy Państwu zoferować zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem, w prestiżowej lokalizacji ul Rakowicka 10B/4 w Krakowie, dzięki czemu zyskają Państwo szersze grono zaufanych klientów.

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza.

Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni.

W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.

Ponadto zarejestrowanie działalności pod udostępnionym przez nas adresem, zdejmuje z Państwa obowiązek codziennego odbierania telefonów i pilnowania przychodzącej poczty zrobimy to za Was, a o każdej przesyłce i telefonie, dowiecie się Państwo natychmiast.

W związku z powyższym nie trzeba nawet zbyt często zaglądać do naszej siedziby, jeśli nie będziecie mieli Państwo takiej potrzeby.