foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Zakładanie spółki, zwłaszcza w Polsce, jest procesem długim i czasochłonnym. Chociaż ostatnio przepisy zostały znacznie uproszczone, proceder ten nadal budzi trudności w przypadku wielu przyszłych przedsiębiorców. Jak „połapać” się w zawiłościach urzędowego języka, przepisach prawnych i licznych obowiązkach? Nasza firma pomoże Państwu szybko i sprawnie zarejestrować spółkę. Zajmujemy się nie tylko doradztwem, ale również wszystkimi innymi niezbędnymi czynnościami.

Abix Consultant świadczy kompleksowe usługi w zakresie zakładania spółki i formalności z tym niezbędnych. Zajmujemy się rzetelnym i fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich kodów PKD, ustalaniem wysokości kapitału zakładowego, a także sporządzaniem umów najmu siedziby. Przygotowujemy umówi przyszłych firm. Pomagamy Państwu zarejestrować spółkę w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Głównym Urzędzie Statystycznym. Zajmiemy się za Państwa uzyskaniem numeru NIP oraz VAT, a także numeru REGON.

Dzięki naszej pomocy oszczędzą Państwo nie tylko czas, ale również pieniądze. Wykonamy wszelkie czynności rejestracyjne z należytą starannością i dokładnością. Każdy formularz jest sprawdzany, więc proces zakładania spółki przebiega bezbłędnie oraz bezproblemowo. Dodatkowo umożliwiamy rejestrację spółki pod naszym adresem, a także oferujemy pełną księgowość i obsługę prawną.