foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów wiąże się z wieloma obowiązkami, również natury prawnej. Dla wielu przedsiębiorców jest to ciężki orzech do zgryzienia. W dobie szeroko pojętej globalizacji obowiązki wynikające z PKPiR nie stanowią problemu. Dlaczego? Bo istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej i księgowej. Abix Consultant zajmuje się zarówno doradztwem w zakresie odpowiedniej formy opodatkowania jak i wszystkimi czynnościami wynikającymi z tej decyzji.

Zajmujemy się prowadzeniem Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, które posiadają taki obowiązek. Nasi specjaliści pomogą Państwu założyć podatkową księgę, poinformować o tym niezbędne organy, w tym urząd skarbowy oraz prowadzić dokument przez niezbędny okres. Wszystkie nasze czynności wykonywane są w oparciu o ustawę o rachunkowości oraz przepisy prawne obowiązujące w Polsce. Działamy kompleksowo, co oznacza, że zajmiemy się wszystkimi obowiązkami wynikającymi zarówno z założenia jak i prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

To, co nas charakteryzuje to sumienność, rzetelność i dokładność. Z nami oszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Abix Consultant to specjaliści, których celem jest świadczenie profesjonalnych usług względem Klienta.