foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Z danych ZUSu wynika, że na polskim rynku aktywnie działa około dwóch milionów przedsiębiorców, rozliczających się z fiskusem. W 2008 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o rachunkowości dotycząca stosowania uproszczonej księgowości. Większość z nas gubi się w zawiłych przepisach prawnych i licznych rachunkach matematycznych. Przedstawiamy Państwu profesjonalną obsługę księgową – idealną zarówno w przypadku dużych jak i małych firm.

Zastanawiają się Państwo czy wybrać pełną czy też uproszczoną księgowość? Większość początkujących biznesmenów ma ten sam problem. Z chęcią doradzimy Państwu, co będzie bardziej korzystne dla prowadzonej przez Państwa działalności. Wybór nie jest prosty – wiąże się on z wieloma, również prawnymi obowiązkami. Nasi specjaliści zajmują się każdą możliwą formą księgowości:

  • Kartą podatkową – przeznaczoną dla wybranej grupy przedsiębiorców;
  • Ryczałtem ewidencjonowanym – skierowanym dla tych, którzy chcą rozliczać się od przychodu, z pominięciem kosztów;
  • Książką przychodów i rozchodów – najprostszą formą rozliczania podarku;
  • Pełną księgowością.

Każda forma księgowości posiada pewne kruczki, zawiłe przepisy prawne i oczywiście obowiązki. Specjaliści z Abix Consultant dokładnie i rzetelnie zajmą się Państwa ewidencją zdarzeń gospodarczych, kontrolą, analizą, a także informacją na temat sytuacja spółki w danym momencie i na przestrzeni czasu. Wykwalifikowani księgowi gotowi są zająć się każdym zagadnieniem dotyczącym szeroko pojętej księgowości. Dzięki nam zyskają Państwo profesjonalną obsługę działu, a także zminimalizują Państwo koszty prowadzonej działalności.