foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż nowopowstała firma musi mieć swój adres. Ci, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, często wybierają adres taki sam, jak miejsce zamieszkania. Nie każdy jednak chce się dzielić z innymi swoimi poufnymi danymi. Obawiając się o swoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, warto wybrać adres z dala od domowych pieleszy. Abix Consultant oferuje Państwu usługę, polegającą na zakupie własnego, atrakcyjnego adresu dla prowadzonej firmy.

Niezależnie od tego czy prowadzisz działalność gospodarczą czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w wielkim biznesie, adres siedziby jest rzeczą niezwykle ważną. Atrakcyjna lokalizacja nie tylko zwróci uwagę Twoich klientów, ale również odciągnie wzrok konkurencji od miejsca zamieszkania członków Twojej rodziny. My oferujemy Państwu adres spółki w atrakcyjnej lokalizacji, blisko węzła komunikacyjnego. Oczywiście na adres ten mogą przychodzić wszelkiego rodzaju przesyłki oraz korespondencja firmowa. Zadbamy o to, by wszystkie listy, trafiły do Państwa w jak najszybszym czasie.

Odpowiednio dobrany adres firmy stawia naszą działalność na znacznie bardziej atrakcyjnej pozycji dla potencjalnych klientów. Nie każdą spółkę stać na wynajęcie biura np. w samym centrum miasta. Usługa adresu firmy umożliwi zniwelowanie kosztów zarówno dla małych jak i większych spółek.