foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Oferujemy Państwu dostęp do dwóch wygodnych i profesjonalnych sal konferencyjnych, z możliwością wynajęcia na dowolną ilość czasu, nawet na godzinę. W naszych klimatyzowanych salach, mogą

Państwo

zorganizować spotkania biznesowe, przeprowadzić szkolenia, kursy językowe, rekrutacje, niezależnie od wielkości grupy.

Każda z naszych sal jest dobrze wyposażona, z dostępem do bezprzewodowego internetu. Gwarantujemy kompleksową i solidną obsługę Państwa konferencji i spotkań. Umożliwiamy dostęp do sprzętu biurowego, jak na przykład kserokopiarka, drukarka, skaner, fax. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z telewizora oraz rzutnika, dzięki którym przeprowadzicie Państwo profesjonalną prezentację swoich usług, towarów, pomysłów.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji, które chcą oszczędzić sobie i swoim klientom/kontrahentom nerwów i niewygód, związanych ze spotkaniami w restauracjach, kawiarniach i tym podobnych. Zdarza się bowiem często, że w tego typu miejscach nie zawsze jest sprawny dostęp do Internetu, mogą wystąpić problemy z zasięgiem, a także panuje zgiełk i hałas, które mogą uniemożliwić sprawne przeprowadzenie rozmowy.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów oraz na tym, aby chcieli oni do nas powracać, dlatego oferujemy przystępną cenę za godzinę wynajmu jednej z dostępnych sal i gwarantujemy miłą, spokojną atmosferę. Dostosujemy się do wszystkich Państwa wymagań i potrzeb, dzięki czemu obie strony będą zadowolone ze współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!