foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej profesjonalnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej firmy. Naszym Klientom oferujemy możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura i posługiwania się nim w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenie biurowe, z których możecie Państwo korzystać według potrzeb. Tylko od Państwa zależy, czy będzie to kilkanaście godzin w tygodniu, czy może kilka dni w miesiącu. Płacicie Państwo wyłącznie za rzeczywisty czas, jaki spędzacie w wynajętym biurze.

Doskonale rozumiemy, że niektórzy nie potrzebują całomiesięcznego dostępu do biura, w związku z tym, nie ma najmniejszego sensu w wydawaniu pieniędzy na kosztowny czynsz i wyposażenie miejsca pracy, z którego faktycznie korzysta się rzadko. Nasza firma proponuje Państwu wirtualne biuro, pod adresem w prestiżowej lokalizacji Krakowa. W każdej chwili możecie Państwo skorzystać z dostępnych biur oraz sprzętów biurowych i pracować tak długo, jak będzie to konieczne.

My zajmiemy się dodatkowo odbieraniem Państwa poczty i telefonów, o czym będziecie informowani niezwłocznie po otrzymaniu korespondencji. Wirtualne biuro to doskonały wybór dla wszystkich, którzy prowadzą własną firmę, jednak profil ich działalności nie wymaga stałej siedziby, za którą trzeba płacić duże pieniądze. Nasza oferta obejmuje między innymi wynajem przestrzeni biurowych i sal konferencyjnych w wybranym przez Państwa terminie.