foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Powiadomienie SMS / e-mail o podatkach i dokumentach

Pamięć bywa zawodna, zwłaszcza wtedy, gdy mamy na głowie niezliczoną ilość obowiązków – dom, pracę, dzieci. Nie ma nic złego w tym, że raz na jakiś czas zdarzy nam się o czymś zapomnieć – na przykład terminowo zapłacić. Niestety, nawet kilka dni zwłoki mogą mieć dla nas katastrofalne skutki. Chociaż nie możemy pomóc Państwu w kwestii pamięci o wszystkim, co istotne, możemy zająć się zagadnieniami związanymi z należnościami i dokumentami.

Nasze Biuro Rachunkowe oddaje w Państwa ręce nową funkcjonalność – powiadomienia za pomocą wiadomości e-mail bądź SMS. Jak wygląda to w praktyce? Wszyscy nasi Klienci, zarówno Indywidualni jak i Biznesowi mogą zażyczyć sobie otrzymywanie specjalnych powiadomień w wybranej formie za każdym razem, gdy nasze biuro dokona odpowiednich czynności bądź nasz system zanotuje zmiany w panelu użytkownika. Przykładowo: otrzymają Państwo przypomnienie w postaci wiadomości SMS bądź e-mail o nieuiszczonych należnościach, zbliżającym się terminie płatności czy też po wykonaniu przez nas określonych czynności.

Powiadomienia SMS bądź e-mail to niebywałe udogodnienie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas oraz pieniądze. Nasi specjaliści zadbają o to, by Państwa podatki były zapłacone na czas, wszystkie dokumenty wysłane zaś powierzone zlecenia wykonane szybko, sprawnie i terminowo. Bez wątpienia funkcjonalność ta podnosi poziom usług związanych z szeroko pojętą rachunkowością oraz księgowością. Można śmiało stwierdzić, ze praktyczne powiadomienia sprawią, że będą Państwo zawsze poinformowani na czas, a tym samym nie przegapią żadnej ważnej kwestii.

Oferowana przez nas funkcjonalność sprawi, że odsetki za zwłokę staną się wyłącznie przykrym wspomnieniem. Dodatkowo usługa powiadomień obejmuje swoim zakresem wszystkie zlecenia wykonywane przez nasze biuro, w tym również sporządzanie dokumentów. Jesteśmy niemal pewni, że powiadomienia SMS bądź e-mail przypadną Państwu do gustu.

Bezpieczny dostęp on-line do dokumentów

Oto rozwiązanie na miarę XXI wieku – bezpieczny dostęp do dokumentów bez wychodzenia z domu.

Nasze Biuro Rachunkowe stale poszerza i udoskonala swoją ofertę, tak by jeszcze w większym stopniu sprostać oczekiwaniom swoich Klientów. Mając na uwadze wygodę oraz komfort na każdym etapie współpracy: my – Klienci, udostępniliśmy nową funkcjonalność – bezpieczny dostęp do dokumentów on-line za pośrednictwem niezawodnego programu Comarch Optima.

Comarch Optima to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów dedykowanych małym, średnim, a także dużym przedsiębiorstwom, niezależnie od branży. Bez wątpienia mogą z niego korzystać nie tylko Klienci Biznesowi, ale również Klienci Indywidualni. Niezwykle praktyczne rozwiązania sprawiają, że znacząco ułatwia on komunikację między poszczególnymi organami. Można śmiało stwierdzić, że jest to nieocenione rozwiązanie w biurach rachunkowych.

Prezentowany program stanowi bardzo duże udogodnienie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może poświęcić długie godziny na wyjście z domu, podróż transportem publicznym oraz wizytę w naszym biurze. Mówi się, że „czas to pieniądz”. Comarch Optima pozwala zarządzać dokumentami bez wychodzenia z domu. Do pracy wystarczy wyłącznie dostęp do Internetu – w telefonie, na tablecie czy też na komputerze.

Niewątpliwie program Comarch Optima ułatwia komunikację między naszą firmą, a prowadzoną przez Państwa działalnością. Szybka wymiana dokumentów to podstawa tak samo jak możliwość zapoznania się z nimi w każdym momencie, niezależnie od dnia tygodnia czy też godziny. Oferowana przez nas funkcjonalność jest niezwykle praktyczna, bowiem dostęp do niej jest nieograniczony. Tak jak wspomnieliśmy – wystarczy jedynie połączenie z Internetem i mogą Państwo dowolnie zarządzać wszystkimi dokumentami, jakie zostały przez nas sporządzone.

Comarch Optima to połączenie bezpieczeństwa, niezawodności, a także oszczędności czasu. Bez wątpienia to funkcjonalność, która znacząco zwiększy komfort pracy zarówno Klienta Biznesowego jak i Klienta Indywidualnego.