foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

O Nas

Przy prowadzeniu rachunkowości i doradztwie podatkowym kierują nami doświadczenie, bezpieczeństwo i specjalizacja. Zapewne dlatego już ponad 500 podmiotów prawnych skorzystało z usług Biura Rachunkowego Abix Consultant od powstania w 2003 roku.

Nasz zespół tworzą rzetelni księgowi, kadrowi i biegli doradcy podatkowi. Poza kilkunastoma pracownikami Biuro stale współpracuje z zaufanymi ekspertami w tych dziedzinach. Proponujemy dzięki temu bogaty pakiet usług najwyższej jakości związanych z całym systemem podatkowo-rachunkowym. Nasi Klienci zyskują gwarancję dyskrecji, skuteczności i nade wszystko porządku w księgach rachunkowych.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli i kierowników małych i średnich firm. Czerpiemy z bogatego doświadczenia w obsłudze wielu typów podmiotów prawnych, aktywnych w rozmaitych branżach, na różnym etapie rozwoju. Udzielamy porad początkującym przedsiębiorcom (jednoosobowa działalność gospodarcza) i jesteśmy też gotowi opiekować się dojrzałymi dużymi biznesami. Wspieramy również w sytuacjach nietypowych i stresujących, np. reprezentujemy Klientów wobec instytucji państwowych (Urzędy Skarbowe, ZUS itp.) oraz przy okazji styku z innymi podmiotami gospodarczymi.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie: dokonujemy analizy potrzeb i przedstawiamy dopasowany zakres i harmonogram usług na wysokim poziomie w odpowiedniej cenie. Poszczególne sprawy stale prowadzi ten sam księgowy, w razie potrzeby razem z ekspertami zapewniamy pomoc w rozwiązaniu problemu.

Biuro Rachunkowe Abix Consultant świadczy usługi na podstawie certyfikatu księgowego Ministra Finansów. Dla komfortu naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni w firmie PZU SA od odpowiedzialności cywilnej.