foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Rakowicka 10B/4 31-511 Kraków
sekretariat@biurorachunkowe-krakow.pl

Co to jest Wirtualne Biuro?

Jest to praktyczne, wyjątkowo korzystne rozwiązanie dedykowane wszystkim przedsiębiorcom! Wirtualne Biuro daje nam niezliczoną ilość korzyści, w tym własny, unikatowy, a zarazem niezwykle prestiżowy adres w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Już teraz nie musisz prowadzić firmy w domu czy wynajmować drogiego lokalu gdzieś w centrum miasta. Siedziba Twojej spółki zlokalizowana będzie w dogodnym dla potencjalnych klientów miejscu np. przy głównym węźle komunikacyjnym.

Jakie zalety daje nam Wirtualne Biuro?

Nie da się ukryć, że korzyści tego rozwiązania jest tak wiele, że nie sposób wszystkich zliczyć. Po pierwsze, a zarazem najważniejsze – Wirtualne Biuro pozwala znacząco obniżyć koszty stałe przedsiębiorstwa. Zależnie od wybranego pakietu możemy oszczędzić na wynajmie lokum, zatrudnieniu pracowników czy też współpracy z księgowością. Nie da się również ukryć, że pewne aspekty Wirtualnego Biura zapewnią każdej firmie prestiż – na przykład adres w dogodnej dla klientów lokalizacji.

Dla kogo dedykowana jest oferta Wirtualnego Biura?

Wbrew temu, co większość z Was myśli, Wirtualne Biuro to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku nowopowstałych firm. Wręcz przeciwnie. Ta niezwykła usługa pomoże znacząco obniżyć koszty stałe zarówno w małych jak i dużych firmach, spółkach handlowych i usługowych – niemal wszędzie. Warto zauważyć, że Wirtualne Biuro to pakiet funkcjonalności, które przypadną do gusty freelancerom i osobom pracującym w domu. Zapoznaj się z całą ofertą.

Czy jest jakiś zawód bądź gałąź, w przypadku, której Wirtualne Biuro sprawdzi się w stu procentach? Oferowana przez nas usługa dostosowana jest do każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości czy też obszaru działania. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że Wirtualne Biuro jest nieocenioną pomocą dla freelancerów, podróżników czy osób pracujących w domu. Praktyczny zestaw funkcjonalności pozwala rozwijać własny biznes bez konieczności schodzenia z kanapy. Kompleksowa obsługa dedykowana jest nawet oddziałom zagranicznych firm.

Lokalizacja Wirtualnego Biura

Jeden z najważniejszych aspektów prowadzonej działalności. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie znaczenie ma lokalizacja danej firmy. Od tego, gdzie znajduje się nasz biznes zależy, jak wiele klientów się nim zainteresuje. Usługa Wirtualnego Biura to szereg praktycznych narzędzi, w tym również Wirtualny Adres. Oferujemy Was niezwykle prestiżową lokalizację – w samym centrum miasta, niedaleko węzła komunikacyjnego. Ta jedna funkcjonalność ma znaczący wpływ na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa.

Większość z Was na pewno spotkała się z wyrażeniem „Wirtualne Biuro”. Dla tych przedsiębiorców, którzy nie spotkali się z tym określeniem bądź nie wiedzą, o co chodzi przedstawiamy krotką definicję: Wirtualne Biuro to niezwykle kompleksowa, wirtualna usługa pełnego outsourcingu obsługi biurowej. „Wirtualna” oznacza tu tyle, że nasze przedsiębiorstwo nie musi posiadać fizycznej obecności w danym miejscu. Chociaż brzmi to skomplikowanie, jest to praktyczne, pożądane przez przedsiębiorców narzędzie biznesowe.

Jakie korzyści możemy osiągnąć decydując się na usługę Wirtualnego Biura?

Na początku warto wspomnieć, że Wirtualne Biuro daje możliwość znacznej redukcji kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności – przede wszystkim kosztów wynajmu oraz zatrudnienia dodatkowych pracowników. Dodatkowo usługa ta pozwala nam zarejestrować naszą spółkę w dogodnej dla nas i dla klientów lokalizacji, co przekłada się na swojego rodzaju prestiż – klienci są świadomi, iż nasze przedsiębiorstwo znajduje się w gronie najlepszych.

Co oferuje nam usługa Wirtualnego Biura? Pod pojęciem Wirtualne Biuro kryje się znacznie więcej, aniżeli wynajem samego adresu. Zależnie od wybranego pakietu możemy otrzymać szereg niezastąpionych rozwiązań, w tym: indywidualne, łatwe w zapamiętaniu numery telefoniczne, odbiór telefonów przez miła, kompetentną sekretarkę, obiór oraz przesyłanie korespondencji drogą tradycyjną lub mailową, kompleksową obsługę prawną oraz księgową, przechowywanie dokumentów firmowych i wiele, wiele więcej.

Dlaczego warto zdecydować się na usługę Wirtualnego Biura?

E-biuro bądź Virtual Office to szereg rozwiązań stworzonych z myślą o biznesie. Pozwalają one poczynić realne oszczędności, znacząco ograniczyć koszty przedsiębiorstwa, a także zniwelować liczbę zatrudnianych pracowników do minimum. Dodatkowo Wirtualne Biuro pozwala zdobyć wśród potencjalnych klientów swojego rodzaju prestiż, co bezpośrednio przekłada się na liczbę zamówień! Rozwiązanie te dedykowane jest zarówno dla nowych jak i już działających na rynku firm

Jakie korzyści otrzymuje przedsiębiorca decydując się na usługę Wirtualnego Biura?

Po pierwsze, a zarazem najważniejsze – znacząco niweluje koszty związane z wynajmem i utrzymaniem lokalu, a także zatrudnieniem pracowników. Po drugie Wirtualne Biuro jest nieocenione, jeśli chodzi o promocję i reklamę prowadzonej działalności – można powiedzieć, że podnosi prestiż firmy. Po trzecie liczba funkcjonalności e-biuro jest tak wielka, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś odpowiedniego dla swojego biznesu.

Boisz się o swoją przyszłość, nie wiesz, co czeka Cię w Polsce już za kilka lat? Mamy na to proste lekarstwo. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą „offshore”. Wbrew temu, co wszyscy sądzą działania te są w pełni legalne i zgodne z obowiązującym prawem. Przeniesienie swoich działań handlowych oraz majątku za granice wiąże się ze znaczącym obniżeniem kosztów, w tym również podatków. Dzięki temu zyskają Państwo możliwość efektywniejszego prowadzenia działalności gospodarczej. Oferowana przez nas usługa posiada wiele zalet. Offshore chroni Państwa majątek nie tylko przed inflacją, ale również przed podatkami z tytułu dziedzictwa i darowizny. Niewątpliwym plusem jest utajnienie danych, brak ograniczeń w rozporządzaniu dewizami, łatwy dostęp do nowych rynków kapitałowych i praktycznie zerowe ograniczenia w handlu międzynarodowym.

Offshore to nic innego jak spółka założona w kraju, gdzie prawo nie nakazuje składania zeznania podatkowego, odpuszcza od opodatkowania z tytułu przychodów i nie nakazuje przeprowadzani audytu. Abix Consultant oferuje Państwu zarejestrowanie spółki poza granicami Polski, załatwienie wszelkich niezbędnych formalności oraz inne dodatkowe usługi na Państwa życzenie.

Chcesz szybko i sprawnie zarejestrować własną spółkę, jednakże nie wiesz, od czego zacząć? Nie chcesz męczyć się z licznymi dokumentami, urzędami i formalnościami? Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie rejestracji. Oferujemy Państwu pełne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej formy prawnej przyszłej działalności gospodarczej. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualne umowy spółki, w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Co więcej zajmiemy się również przygotowaniem dokumentów rejestracyjnych do sądu rejestrowanego oraz wszystkich niezbędnych urzędów, zarejestrujemy spółkę do VAT, a także złożymy ówcześnie przygotowane dokumenty w odpowiednich placówkach. Działamy szybko i sprawnie. Wszystkie procedury związane z rejestracją spółki wykonywane są bezbłędnie i rzetelnie, z dbałością o dobro naszego Klienta.

Zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju spółek, a więc spółki jawnej, partnerskiej, komandytowej, z o o., akcyjnej, komandytowo-akcyjnej, a także oddziałów przedsiębiorcy zagranicznego w Polsce. Korzystając z naszej oferty oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również pieniądze. Dbamy o wygodę naszego Klienta, dlatego też wszystkie terminy dobierane są zgodnie z jego oczekiwaniami i wolnym czasem. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie zakładania firmy, świadczymy profesjonalnym doradztwem. Zakup usługi rejestracji spółki pozwoli Państwu przede wszystkim uniknąć nerwów związanych z trudami współczesnej biurokracji.

Męczy Cię sama myśl o trudach rejestracji własnej działalności gospodarczej? Przeraża Cię ilość urzędów i dokumentów do wypełnienia? Mamy na to sposób. Abix Consultant oferują Państwu zakup gotowych spółek. Po dokonaniu niezbędnych formalności z naszą firmą, otrzymają Państwo spółkę, w przypadku, której natychmiast możemy rozpocząć działalność. Podmiot ten jest zarejestrowany i nie posiada żadnych zobowiązań, gdyż nigdy wcześniej nie prowadził działalności gospodarczej.

Zakup gotowej spółki wiąże się z przygotowaniem umowy sprzedaży, zorganizowaniem spotkania u notariusza w wybranym przez Klienta terminie, a także dostarczeniem Klientowi niezbędnej dokumentacji, potwierdzających działanie spółki. W przypadku zakupu spółki z o. o. należy przygotować dane nowych udziałowców oraz członków zarządu, ogólne dane dotyczące planowanej działalności.

Zakup własnej, gotowej spółki to idealna opcja w przypadku tych, którzy nie chcą marnować swojego czasu. Jeżeli zależy Państwu na szybkich działaniach, zapraszamy do kontaktu z Abix Consultant.

Firma Abix Consultant świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętego prawa. Zdajemy sobie sprawę, że zawiłości związane z aktualnymi przepisami i ustawami mogą dla wielu stanowić poważną trudność. Mając to na uwadze, pragniemy pomóc Państwu zrozumieć aktualną podstawę prawną, a także wdrożyć jej zalecenia w życie. Nasi specjaliści z największą przyjemnością doradzą Państwu w każdym aspekcie prawno-księgowym, prawno-finansowym bądź prawno-rachunkowym.

Wykonujemy szereg zadań, które bezpośrednio wchodzą w skład usług prawnych. Zajmujemy się zarówno doradztwem jak i przygotowywaniem niezbędnych dokumentów dla firm i w trakcie zakładania działalności gospodarczej. Dokonujemy niezbędnych formalności z urzędami, w tym z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, inspekcją pracy, sanepidami, Urzędem Statystycznym etc. Na Państwa życzenie świadczymy kompleksową pomocą w czasie wszelkiego rodzaju sporów, dotyczących zagadnień finansowych i kadrowych. Sporządzamy akty zewnętrzne, rejestrujemy zmiany w spółkach, sporządzamy umowy wspólników, a także zajmujemy się przekształcaniem spółek i opracowywaniem dokumentów związanych z likwidacją bądź rozwiązaniem spółek. Działamy rzetelnie, dokładnie i kompleksowo. Powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością. Wszystkie nasze działania mają na celu optymalizację procesów w Państwa firmie i maksymalne zniwelowanie kosztów. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, reprezentując ją przed określonymi organami.

Wiele firm decyduje się na powierzenie funkcji księgowej zewnętrznej firmie. Tak zwany Outsourcing jest niezwykle popularny nie tylko w przypadku dużych firm, ale również niewielkich działalności gospodarczych. Usługa ta podnosi efektywność procesów księgowych, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Jeżeli więc nie radzisz sobie z prawną i finansową obsługą działalności bądź Twoje potrzeby informacyjne są tak rozbudowane, Outsourcing jest właśnie dla Ciebie.

Abix Consultant świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętym Outsourcingiem. Nasi specjaliści zajmują się zarówno Outsourcingiem rachunkowości jak i Outsourcingiem kadr, płac i HRM. W skład naszych obowiązków wchodzi szereg zadań, w tym usługi księgowe, wypełnianie deklaracji podatkowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych etc. Nasza spółka zajmuje się pełnym nadzorem księgowym firmy Klienta, w tym również świadczymy usługę zastępstwa personelu księgowego. Zdajemy sobie sprawę, że usługi związane z księgowością muszą być wykonane rzetelnie, dokładnie, starannie i sumiennie. Analizujemy przeglądy ewidencji księgowej za minione okresy sprawozdawcze, zajmujemy się adaptacją systemów finansowych. Wszystkie sporządzone przez nas dokumenty podlegają archiwizacji. Administracja finansowa to dla nas czysta przyjemność. Powierzone nam zadania dokonujemy w oparciu o aktualne przepisy prawne obowiązujące na terenie Polski. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem adresu siedziby firmy. W skład naszych usług związanych z Outsourcingiem wchodzą również analizy finansowe, projektowanie i organizowanie procesów rachunkowych, a także pomiar ich efektywności.

Dokładamy wszelkich starań, by zwiększyć skuteczność funkcjonowania firmy i zrealizować zagadnienia związane z płacami oraz kadrami. Staramy się nie tylko zredukować koszty, ale również ograniczyć ryzyko operacyjne. Zajmujemy się wszelkimi zadaniami związanymi z kalkulacją wynagrodzeń, administracją kadrową oraz obszarami HR. Stosujemy najwyższe standardy jakości. W skład naszych usług związanych z Outsourcingiem kadr i płac wchodzą między innymi: administracja kadr, administracja płac, kalkulacja wynagrodzeń, doradztwo w zakresie zarówno ubezpieczeń jak i szeroko pojętego prawa pracy, optymalizacja kosztów i czasu pracy, strategia personalna, pozyskiwanie nowych pracowników, a także zadania związane z zarządzaniem efektywnością.

Opracowuje plan kont i obieg dokumentacji dostosowany do potrzeb klienta

Zakładowy plan kont jest niezbędny w celu księgowania poszczególnych operacji finansowych. Te niezbędne narzędzia stanowią podstawowe informacje do zarządzania firmą oraz dokonywania rozliczeń finansowych. W skład oferowanych przez nas usług wchodzą m.in.:

- ustalanie wykazu kont księgi głównej w oparciu o specyfikę działalności organizacji poprzez odpowiednie ujęcie przychodów oraz kosztów,

- przyjęcie odpowiedniego sposobu wyceny,

- dokonywanie odpisów aktualizacyjnych wartości aktywów z uwagi na utraconą przez nie wartość częściowo bądź w całości,

- sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansu oraz rachunku zysków i strat,

- sporządzanie sprawozdań podatkowych i statystycznych,

- tworzenie planu kont zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości, również w oparciu o działalność firmy,

- rozbudowywanie analityki kont,

- tworzenie pisemnego aneksu do planu kont,

Dzięki opracowaniu kont możliwe jest ewidencjonowanie i uszeregowanie wszystkich operacji finansowych, jakie wystąpiły w firmie. Dzięki niemu szybko i skutecznie stworzymy bilans oraz rachunek zysków i strat. Co więcej odpowiedni układ kont pozwala przygotować raport dla darczyńców, z wykonania danego programu bądź ogólnej działalności przedsiębiorstwa.

Zapewniamy tworzenie kont każdego zespołu, a więc majątku trwałego, środków pieniężnych, rozrachunków i roszczeń, kosztów, rozliczenia międzyokresowego kosztów, przychodów i kosztów ich osiągnięcia, funduszy, rezerw i wyniku finansowego.

Do powierzonych nam obowiązków podchodzimy sumiennie i rzetelnie. Przygotowane przez nas materiały są podstawą wielu ważnych czynności firmowych, a co za tym idzie są wykonywane z należytą starannością z uwzględnieniem obowiązujących terminów.

Firma Abix Consultant świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi kadr i płac. Nasi wykwalifikowani specjaliści zajmują się przygotowywaniem dokumentacji, niezbędnej z rozpoczęciem pracy. Zajmujemy się sporządzaniem listy płac, a także wszelkich, niezbędnych dokumentów jak na przykład deklaracji ZUS. Dokonujemy zgłoszeń do organów podatkowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, a także Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dbamy o to, by wszystkie dokumenty wypełnione były bezbłędnie, rzetelnie i sumiennie. Zdajemy sobie sprawę, iż czas to pieniądz, dlatego działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Przygotowujemy deklaracje PFRON. Zajmujemy się również zarówno przygotowywaniem jak i rozliczaniem deklaracji podatkowych. Wszystkie świadczone przez nas usługi z zakresu kadry i płace, wykonywane są z należytą starannością. Świadczymy doradztwo w sprawach pracowniczych. Abix Consultant prowadzi również czynności związane z audytem kadr, płac i ubezpieczeń społecznych. Dodatkowo nasza firma świadczy usługi związane z planowaniem polityki zatrudnienia. Na życzenie Klienta zajmujemy się również szkoleniami z tematyki z kadr, płac i ubezpieczeń społecznych, a także obsługą BHP.

Wszystkie oferowane przez nas usługi prowadzone z w oparciu o obowiązujące na terenie Polski prawo. Działamy zgodnie z przepisami, w oparciu o rzetelne dowody i ustawy. Z nami oszczędzą Państwo nie tylko pieniądze, ale również czas. Usługi z zakresu kadry i prace wykonywane są kompleksowo, bezbłędnie, szybko oraz z należytą starannością. Gwarantujemy satysfakcję z działalności naszych specjalistów.

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów wiąże się z wieloma obowiązkami, również natury prawnej. Dla wielu przedsiębiorców jest to ciężki orzech do zgryzienia. W dobie szeroko pojętej globalizacji obowiązki wynikające z PKPiR nie stanowią problemu. Dlaczego? Bo istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej i księgowej. Abix Consultant zajmuje się zarówno doradztwem w zakresie odpowiedniej formy opodatkowania jak i wszystkimi czynnościami wynikającymi z tej decyzji.

Zajmujemy się prowadzeniem Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, które posiadają taki obowiązek. Nasi specjaliści pomogą Państwu założyć podatkową księgę, poinformować o tym niezbędne organy, w tym urząd skarbowy oraz prowadzić dokument przez niezbędny okres. Wszystkie nasze czynności wykonywane są w oparciu o ustawę o rachunkowości oraz przepisy prawne obowiązujące w Polsce. Działamy kompleksowo, co oznacza, że zajmiemy się wszystkimi obowiązkami wynikającymi zarówno z założenia jak i prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

To, co nas charakteryzuje to sumienność, rzetelność i dokładność. Z nami oszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Abix Consultant to specjaliści, których celem jest świadczenie profesjonalnych usług względem Klienta.

Każdy przedsiębiorca postawiony jest przed trudnym zadaniem prowadzenia ksiąg rachunkowych. W wielu przypadkach prowadzić musimy zarówno dziennik, konta księgi głównej, konta ksiąg pomocniczych, zestawienie obrotów i sald kont księgi głównej, a także zestawienie sald kont ksiąg pomocniczych oraz inwentarz. Większość z nas, gdy zobaczy ile obowiązków związanych jest z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i jak wielkiej znajomości prawa to wymaga, zleca to zadanie firmom zewnętrznym.

Abix Consultant zajmuje się wszystkimi działaniami, niezbędnymi do prawidłowego i zgodnego z prawem prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wszystkie nasze działania poparte są dowodami księgowymi, w przypadku, których określone zdarzenia wystąpiły w prowadzonej działalności. Działamy w oparciu o ustawę o rachunkowości oraz wszelkie inne, niezbędne akty prawne. Dbamy o to, by dokumentacja prowadzona była zarówno rzetelnie jak i bezbłędnie, sprawdzalnie oraz bieżąco.

Dzięki naszym specjalistom zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Nasi księgowi dokonają wszelkich starań, by wszystkie dokumenty odzwierciadlały stan rzeczywisty firmy. Z nami zapomnisz o rachunkowości, przepisach prawnych i dokumentach – my zajmiemy się wszystkim, co niezbędne w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Mówi się, że biznes jest dla ludzi. Jednakże jego zawiłe przepisy i liczne trudności sprawiają, że odechciewa nam się zakładać własną działalność gospodarczą. Masz pomysł na firmę? My pomożemy Ci go urzeczywistnić. Abix Consultant zajmuje się zarówno pełnym doradztwem jak i wszelkimi czynnościami, niezbędnymi do zarejestrowania firmy.

Nasi specjaliści, z niewielką pomocą, stworzą dla Państwa pierwszy bądź kolejny już biznes. Wybierzemy dla Państwa odpowiednią formę prawną działalności. Sporządzimy niezbędne umowy, doradzimy przy wyborze wspólników, określaniu wkładu i kapitału etc. Wypełnimy niezbędną dokumentacje, w tym zgłoszenie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Zajmiemy się rejestracją Państwa przyszłej firmy w Urzędzie Statystycznym w celu otrzymania numeru REGON, w Urzędzie Skarbowym, w celu otrzymania numeru NIP, a także w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z inspekcją pracy oraz sanepidem.

W pełni dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego też wszystkie dokumenty związane z założeniem nowej działalności, wypełnione będą dokładnie i rzetelnie. Gwarantujemy, że cały proces rejestracji odbędzie się szybko i bezproblemowo. Działamy kompleksowo, dlatego też zajmujemy się każdym aspektem związanym z rejestracją firmy. Wiemy, iż nie każdy ma siłę i czas poświęcać długie godziny na załatwianie licznych formalności. My zajmiemy się dla Państwa wszystkim od ręki. Wystarczy parę dni, by cieszyć się własną firmą. Dodatkowo Abix Consultant oferuje usługi w postaci wirtualnego biura, adresu siedziby firmy, prowadzenia księgowości i porad prawnych.